Kazandıran Kuponlar




Cruzeiro - Bahia Paranaense - Flamengo America Mineiro - Fluminense Vitoria - Palmeiras Vasco de - Ceara Botafogo - Atl-Mineiro Sao Paulo - Chapecoense Santos - Sport Recife Corinthians - Gremio Internacional - Parana CSKA Moscow 3 - 0 Arsenal Tula Krasnodar - Sp.Moscow Akhmat Grozny - Rubin Kazan Dynamo STP - Olimpiyets Nizh Shinnik 1 - 0 Zenit II Luch Vladivostok 0 - 1 Krasnodar II Chertanovo - SKA Khabarovsk Tom Tomsk 3 - 0 FK Armavir Fakel - Khimki Tambov - Mordovia Saransk Sp Moscow II - Rotor Volgog Tyumen 0 - 0 Novosibirsk Amiens - Montpellier Caen - Nice Dijon - Nantes Guingamp - Paris S.G. Monaco - Lille Rennes - Angers Nac Breda - De Graafschap VV Venlo - Ajax Heracles - Den Haag Fortuna Sittard - PSV Arsenal Kyiv - Odessa Desna - Karpaty Lviv Dynamo Kiev - Oleksandria FC Lviv 0 - 2 Shakhtar Donetsk Vorskla Poltava - FK Mariupol Zorya Lugansk - Olimpik Donetsk Odense - Midtjylland Cardiff 0 - 0 Newcastle Everton 2 - 1 Southampton Leicester 2 - 0 Wolverhampton Tottenham 3 - 1 Fulham West Ham 1 - 2 Bournemouth Chelsea - Arsenal Bristol City 0 - 2 Middlesbrough Hull 0 - 1 Blackburn Ipswich 1 - 1 Aston Villa Leeds Utd 2 - 0 Rotherham Millwall 2 - 1 Derby Reading 0 - 1 Bolton Sheffield Utd 2 - 1 Norwich West Bromwich 7 - 1 QPR Wigan 2 - 2 Nottingham Preston - Stoke Accrington 1 - 1 Charlton Barnsley 0 - 0 Wimbledon Burton Albion 1 - 0 Doncaster Coventry 1 - 0 Plymouth Fleetwood 2 - 2 Rochdale Peterborough 3 - 1 Luton Portsmouth 4 - 1 Oxford Shrewsbury 0 - 0 Blackpool Southend 2 - 0 Bradford Walsall 2 - 1 Gillingham Wycombe 1 - 2 Bristol Rovers Grimsby 1 - 1 Lincoln Bury 1 - 1 Forest Green Cheltenham 0 - 1 Carlisle Crewe 0 - 0 Milton Keynes Exeter 1 - 1 Newport Mansfield 1 - 1 Colchester Northampton 2 - 2 Cambridge Oldham 3 - 1 Macclesfield Port Vale 1 - 0 Crawley Town Stevenage 1 - 0 Morecambe Swindon 3 - 2 Tranmere Aldershot 0 - 2 Harrogate Barnet 0 - 3 Ebbsfleet Braintree 3 - 4 Havant WL Bromley 1 - 0 Gateshead Eastleigh 1 - 3 Wrexham Fylde 4 - 0 Dover Athletic Halifax Town 2 - 1 Dagenham & Rb Hartlepool 2 - 1 Maidenhead Utd Leyton Orient 1 - 0 Boreham Wood Maidstone 1 - 0 Barrow Salford City 3 - 2 Chesterfield Solihull Moors 2 - 2 Sutton Utd Celta Vigo - Espanyol Villarreal - Real Sociedad Barcelona - Alaves Lokeren - Standard Liege Cercle Brugge - Zulte Waregem Beveren - Sint Truiden Kortrijk - KV Oostende Westerlo - Saint Gilloise Tubize - Roeselare Mattersburg - Wolfsberger AC Salzburg - Hartberg Sturm Graz - Altach Aus.Lustenau 2 - 0 Fc Pasching Veracruz - CD Guadalajara Atlas 0 - 1 Morelia Aurora - Nacional Potosi Hjk - PS Kemi Inter Turku 0 - 1 KuPS Kuopio Jyvaskyla 1 - 1 Oulu Dinamo Zagreb - NK Osijek Hajduk Split - Gorica Istra 1961 - Lokomotiva Rudes - HNK Rijeka Slaven Belupo - Inter Zapresic Dumbarton 1 - 1 Arbroath Forfar Athletic 0 - 0 Stranraer Montrose 2 - 1 Brechin City Raith Rovers 2 - 2 East Fife Stenhousemuir 1 - 2 Airdrieonians Albion Rovers 0 - 1 Elgin City Annan Athletic 3 - 1 Queen`s Park Cowdenbeath 4 - 0 Berwick Rangers Edinburgh City 3 - 1 Stirling Albion Peterhead 1 - 0 Clyde Malmo FF 3 - 0 Trelleborg AFC United - Jönköpings Chievo - Juventus Lazio - Napoli Vestmannaeyjar - Keflavik IR Reykjavik 0 - 2 Akranes Olafsvik - Throttur Reykjavik Selfoss 5 - 0 Haukar Kopavogur - Thor Akureyri Magni - Leiknir Reykjav Plock - Arka Gdynia Gornik Zabrze - Lechia Gdansk Garbarnia Krako - Lodzki KS Warta Poznan - Bytovia Bytow Katowice - Wigry Suwalki Chrobry Glogow - Rakow Czestoch Gks Tychy - Stomil Olsztyn Astra Giurgiu - Dunarea Calaraşi CFR Cluj - Dinamo Bucuresti Hermannstadt - Voluntari Constanta - Gaz Metan Steaua Bucuresti - ACS Sepsi CSMS Iaşi - FC Botoşani CS Craiova - Concordia Nitra 0 - 0 Spartak Trnava Zemplin - Senica Podbrezova - Zlate Moravce Zilina - Sered Bursaspor - Kayserispor Antalyaspor - Konyaspor Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe Hatayspor 3 - 1 Karabükspor Osmanlıspor - Giresunspor Altınordu - Gençlerbirliği Talleres Cordoba 0 - 1 Rosario Central Londrina 2 - 1 Paysandu Audax Itali 3 - 1 Palestino Vila Nova 0 - 0 Regatas Newells 2 - 2 Independiente Veracruz 0 - 2 CD Guadalajara Figueirense 1 - 2 Goias Depor Macara 2 - 1 Aucas Ventforet Kofu 0 - 1 Ehime Fc Mito Hollyhock 1 - 0 Jef United Tokyo Verdy 0 - 0 Oita Trinita Yokohama FM 2 - 0 Kamatamare Daegu 0 - 2 Ulsan Horang Pohang Steel 0 - 3 Gyeongnam Ansan Greeners 0 - 1 Ansan Police Suwon Fc 3 - 0 Anyang Matsumoto Yamaga 0 - 1 Machida Omiya Ardija 2 - 1 Niigata Renofa Yamaguch 1 - 2 Kyoto Sanga Tochigi Sc 1 - 0 Avispa Fukuoka Tokushima 5 - 1 Montedio Yamagata Zweigen Kanaza 0 - 1 Fagiano Okayama Academica 0 - 1 Ferreira Sangju Sangmu 1 - 1 Jeju United Kjelsas 2 - 2 Bryne Partick Thistle 1 - 3 Celtic Beijing Renhe 3 - 0 Beijing Guoan Chongqing Lifan 2 - 3 Shanghai Sipg Dalian Yifang 2 - 1 Henan Jianye Guangzhou R&F 5 - 2 Changchun Yatai Guizhou Zhiche 3 - 1 Shandong Luneng Tianjin Teda 1 - 1 Jiangsu Suning Vindbjart 2 - 5 Egersunds Forward 0 - 1 Syrianska Rynninge 2 - 0 Nyköpings Bis Torns 2 - 0 Utsiktens Bk Lens 2 - 0 Troyes Arendal 1 - 0 Vard Haugesund Team Thoren 0 - 1 Sollentuna Kaiserslautern 1 - 6 Hoffenheim FC Minsk 0 - 0 Smolevichy STI Asker 4 - 0 Honefoss Grorud II 1 - 0 If Fram Nybergsund 0 - 5 Elverum Aberdeen 4 - 0 St. Mirren FC Dundee 0 - 3 Ayr United Dunfermline 0 - 1 Hearts Livingston 0 - 1 Motherwell Queen of 1 - 1 St. Johnstone Akropolis 3 - 1 Linkoping Vasteras 1 - 1 Sandviken Grebbestads IF 1 - 0 Lunds Bk Oskarshamns 4 - 1 Kristianstad Skövde Aik 1 - 3 Mjallby FC Wacker - St. Polten De Quillota - Union Espanola Mlada Boleslav - Opava Liberec - 1905 Bohemians Fastav Zlin - Teplice Ferencvaros - Paksi SE Hodd - KFUM Avangard Kursk - Baltika Chaves - Portimonense Torpedo Zhodino - Isloch Marignane Gignac - Fc Tours Fredrikstad - Baerum Mafra - Guimaraes II Cova Piadade - Sporting Covil Porto II - Farense Defensa Justicia - Atletico Tucuman Aue - Mainz 05 Slavia Prague - Baumit Jablonec Braga II - Estoril Elche - Granada BDP Honved - Mol Vidi Diosgyor - Szombathelyi Puskas FC - Kisvarda Ujpest - Mezokövesd Lugo - Malaga Antofagasta - FC Union Calera Binacional - Sporting Cristal Boavista - Benfica Atenas - LFC Montevideo Danubio - MTV Wanderers Banfield - Gimnasia La Alcorcon - Sporting Gijon Hansa Rostock - Stuttgart Cobh Ramblers - Univ College Goianiense - Coritiba Fortaleza - Boa EC Oeste - Ca Juventud Seattle - La Galaxy Independiente - De Febrero Sporting Lisbon - Setubal Cordoba - Numancia Alianza Petrolera - Patriotas Boyaca Universidad Chile - O Higgins LDU Quito - Tecnico Univer Gas Ayacucho - D.Municipal Arg.Juniors - Godoy Cruz

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
  • TANITIM ALANINIZ !!

    TANITIM ALANINIZ !!

    İlgi çekici resim ve Kısa tanıtım yazı bölümünüz
  • TANITIM ALANINIZ !!

    TANITIM ALANINIZ !!

    İlgi çekici resim ve Kısa tanıtım yazı bölümünüz
  • Ücretsiz İddaa Sitesi

    Ücretsiz İddaa Sitesi

    Sizler için hazırladığımız 2008 senesin den günümüze tüm verileri yüklü. Ücretsiz iddaa scripti tüm detayları için tıklayın.

Türk Futbolunda Tarihi Değişiklik

Süper Lig’in 10. haftasında oynanacak 3 maçta ‘offline’ olarak uygulanacağını açıkladı.







Türkiye Futbol Federasyonu, Video Yardımcı Hakem Sistemi’nin(VAR) Süper Lig’in 10. haftasında oynanacak 3 maçta ‘offline’ olarak uygulanacağını açıkladı. İşte Türkiye Futbol Federasyonu’nun açıklaması:

Teknoloji desteği ile hakeme yardımcı olmayı ve hataları en aza indirmeyi hedefleyen Video Yardımcı Hakem Sistemi’nin ilk adımı olan offline (çevrim dışı) uygulama, Süper Lig’de başlıyor.

Yaklaşık iki yıldır FIFA ve Uluslararası Futbol Birliği Kurulu (IFAB) ile koordineli olarak yapılan protokoller çerçevesinde inceleme ve çalışmalarını kararlı ve titiz şekilde yürüten Türkiye Futbol Federasyonu, VAR’ın ilk etapta Süper Lig’in 10. haftasındaki 3 maçta offline olarak uygulanmasına karar verdi.

28 Ekim Cumartesi günü 3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda oynanacak Medipol Başakşehir-Teleset Mobilya Akhisarspor müsabakasında Cüneyt Çakır ile Barış Şimşek, 29 Ekim Pazar günü Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynanacak Bursaspor-Antalyaspor maçında Bülent Yıldırım ve Koray Gençerler, 30 Ekim Pazartesi günü Ülker Stadyumu’nda oynanacak Fenerbahçe-Kayserispor müsabakasında ise Mete Kalkavan ile Alper Ulusoy video yardımcı hakem olarak görev yapacak.

Stadyumların ve Video Yardımcı Hakemlerin sisteme entegresini sağlamak amacıyla başlayacak olan offline (çevrim dışı) uygulama, Süper Lig’deki her stadyumda en az 3 kez yapılacak. VAR’ın offline uygulamaları önümüzdeki haftalarda da devam edecek.

Çevrim dışı uygulama nasıl yapılıyor?

Çevrim dışı olarak yapılacak test çalışmaları esnasında yayıncı kuruluşun tüm kamera görüntüleri VAR aracına aktarılacak ve burada Video Yardımcı Hakem tarafından izlenecek. Müsabaka hakemiyle hiçbir iletişim kurmadan, VAR kapsamına girecek pozisyon ile ilgili tespitler anında sesli ve görüntülü olarak sisteme kaydedilecek.

Müsabakanın ardından söz konusu kayıtlar, Uluslararası Futbol Birliği Kurulu’na (IFAB) gönderilecek ve offline testin sonuçları IFAB’ın uluslararası sistemine yüklenecek. Her bir testin başarılı olup olmadığına IFAB karar verecek.

Reklam

Facebookta Paylaş



Yorumlar (0) / onay bekleyen (0)

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

1500 karakter kaldı

Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları Autosurf Websyndic