Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar




Goianiense - Internacional Atletico Mineiro - Botafogo Bahia - Sao Paulo Coritiba - Corinthians Fluminense - Bragantino Fortaleza - Goias Gremio - Flamengo Palmeiras - Paranaense Santos - Sport Recife Vasco de - Ceara Ruzomberok 3 - 0 Nitra Senica - Slovan Bratislava Spartak Trnava 0 - 2 DAC Dunajska Trencin - Sered Zilina 2 - 1 Pohronie Zlate Moravce 0 - 0 Zemplin Ajaccio - Chambly Auxerre - Valenciennes Caen - Chateauroux Clermont - Nancy Dunkerque - Pau FC Grenoble 0 - 0 FC Paris Rodez Aveyron - Guingamp Sochaux - Le Havre Toulouse 2 - 1 Niort Troyes - Amiens Gornik Zabrze - Pogon Szczecin Lechia Gdansk - Lech Poznan Legia Warszawa - Piast Gliwice Podbeskidzie - Slask Wroclaw Rakow Czestoch - Warta Poznan Stal Mielec 3 - 1 Jagiellonia Wisla Krakow - Zaglebie Lubin Plock - Cracovia Krakow Dnipro1 - Shakhtar Donetsk Dynamo Kiev 2 - 0 Vorskla Poltava FC Lviv - FK Mariupol Ingulets - Olimpik Donetsk Kolos Kovali - Desna FC Minaj - Zorya Lugansk Oleksandria 0 - 0 Rukh Vinnyky Dinamo Zagreb - Hajduk Split Gorica - Lokomotiva NK Varazdin 1 - 1 Istra 1961 HNK Rijeka - NK Osijek Sibenik - Slaven Belupo Augsburg 1 - 1 Freiburg Dortmund 1 - 2 Köln M.gladbach - Schalke 04 RB Leipzig 2 - 1 A.Bielefeld Stuttgart 1 - 3 Bayern Munich Union Berlin 3 - 3 Frankfurt Den Haag - Heerenveen Emmen - Ajax Heracles - Az Alkmaar VV Venlo - Zwolle Brighton 1 - 1 Liverpool Everton - Leeds Utd Leicester - Fulham Manchester City 5 - 0 Burnley West Bromwich - Sheffield Utd West Ham - Aston Villa Birmingham 0 - 0 Millwall Blackburn 2 - 1 Barnsley Brentford - QPR Cardiff 4 - 0 Luton Derby 1 - 1 Wycombe Huddersfield 3 - 2 Middlesbrough Norwich 1 - 1 Coventry Nottingham - Swansea Reading 3 - 1 Bristol City Rotherham 2 - 2 Bournemouth Sheffield Wed 0 - 0 Stoke Watford 4 - 1 Preston FC Admira - Hartberg Lask Linz - Altach Rapid Vienna - Austria Wien St. Polten - Salzburg Sturm Graz - WSG Swarovski Wolfsberger AC - Ried Klagenfurt - Aus.Lustenau Fc Dornbirn - FC Liefering Vorwarts Steyr 3 - 1 Pasching Juniors Wacker Innsbruck 2 - 1 Rapid Wien II Barnet - Yeovil Bromley - Wrexham Dover Athletic - Boreham Wood Notts County - Wealdstone Weymouth 1 - 2 Chesterfield Aldershot - Solihull Moors Altrincham 2 - 0 Maidenhead Utd Eastleigh - Kings Lynn Hartlepool - Stockport Macclesfield - Woking Sutton Utd 1 - 0 Halifax Town Torquay - Dagenham & Rb Servette - Luzern FC Vaduz - Sion Brescia 1 - 2 Frosinone Chievo - Lecce Cosenza - Salernitana Empoli 2 - 2 Vicenza Monza 1 - 0 Reggina Pescara 0 - 2 Pordenone Pisa 1 - 4 Cittadella AC Reggiana - Cremonese Venezia 2 - 1 Ascoli Virtus Entella - SPAL Gazişehir Antep 2 - 2 Yeni Malatyaspor Elche 1 - 1 Cadiz İst-Başakşehir 3 - 3 Denizlispor Sassuolo 0 - 3 İnter Valencia 0 - 1 Atletico Madrid Marsilya - Nantes Çaykur Rizespor - Galatasaray Benevento - Juventus Huesca - Sevilla Atalanta - Verona Real Madrid - Alaves Paris S.G. - Bordeaux Tondela 0 - 2 Guimaraes Real Potosi 0 - 1 Guabira LDU Quito 3 - 0 Olmedo Sampaio Correa 0 - 1 Brasil Pelotas Oeste 1 - 1 America Mineiro Operario 1 - 0 Parana Guairena 2 - 2 Lorenzo PAR Oriente Petrole 3 - 4 Bolivar Mushuc Runa 2 - 3 Emelec Cruzeiro 1 - 2 Confiança Cuiaba 2 - 1 Avai Nagoya Grampus 0 - 0 Oita Trinita Sanfrecce Hiroshima 2 - 2 Consadole Sapporo VVaren Nagasa 2 - 0 Albirex Niigata Giravanz Kitaky 1 - 1 Fagiano Okayama Ümraniyespor 0 - 2 Menemen Bld Dinamo Minsk 0 - 0 BATE Borisov Dinamo Brest 3 - 1 Neman Grodno Viseu 0 - 0 Penafiel Arsenal Tula 0 - 0 Zenit Puszcza Niepo 0 - 2 Stomil Olsztyn Jastrzebie Zdroj 2 - 1 Zaglebie Sosno LKS Nieciecza 0 - 0 Gks Tychy Regensburg 2 - 1 Würzburger Sandhausen 1 - 4 Aue Karlsruher Sc 1 - 0 Paderborn Skive Ik 0 - 4 Fredericia FC Morecambe 2 - 2 Solihull Moors Akhisarspor 0 - 1 Ankaraspor İstanbulspor 1 - 1 Giresunspor Hallescher 2 - 0 Viktoria Köln 1860 München 2 - 2 Türkgücü Lubeck - Mannheim 07 Unterhaching 2 - 1 Wehen Fsv Zwickau 0 - 1 Magdeburg Hansa Rostock 2 - 0 B.Munich II Pribram 2 - 1 Mlada Boleslav HB Koge 0 - 2 Esbjerg Roda 3 - 1 Excelsior Gillingham 2 - 3 Exeter Newport 3 - 0 Salford City Khimki 1 - 0 Krasnodar Kisvarda 0 - 0 Budafoki Mte Degerfors 2 - 5 Sundsvall Umea FC 0 - 0 Vasteras FC Oster 0 - 1 Ljungskile Halmstad 1 - 0 Orgryte GAIS 1 - 1 Akropolis Jönköpings 2 - 1 Trelleborg Tromso 3 - 0 Ranheim Chrobry Glogow 0 - 2 Sandecja Nowy Mfk Karvina 0 - 2 Fastav Zlin Slovacko 3 - 1 Opava Midtjylland 0 - 0 Aalborg Ipswich 0 - 2 Charlton Oxford 1 - 2 Swindon Bolton 3 - 0 Southend Port Vale 2 - 3 Leyton Orient Cheltenham 1 - 1 Crewe Harrogate 0 - 4 Blackpool Bradford 1 - 2 Oldham Portsmouth 6 - 1 Kings Lynn Plymouth 2 - 0 Lincoln Peterhead 0 - 1 Forfar Athletic East Fife - Clyde Airdrieonians 1 - 1 Cove Rangers Montrose 0 - 1 Partick Thistle Elgin City 5 - 2 Cowdenbeath Annan Athletic 0 - 4 Edinburgh City Albion Rovers 0 - 1 Stirling Albion Brechin City 1 - 4 Stranraer Queen`s Park 3 - 1 Stenhousemuir Hibernian 1 - 0 FC Dundee Motherwell 1 - 2 St. Johnstone Alloa Athletic 0 - 0 Hearts Livingston 4 - 0 Ayr United Arbroath 1 - 3 Dunfermline Sabadell 1 - 2 Fuenlabrada Viking 4 - 1 IK Start Cova Piadade 0 - 0 Feirense Sint Truiden 1 - 1 Beveren Larissa 0 - 0 Atromitos Dordrecht - Jong Ajax Altay - Bursaspor Annecy - US Quevilly MOL Fehervar - Zalaegerszeg Llacuabamba - Cusco FC Akhmat Grozny - Lok.Moscow Rostov - Dinamo Moscow Cholet - Red Star Brann - Aalesund Korona Kielce - Resovia Rzeszow Leixoes - Oliveirense St. Mirren - Aberdeen Vallecano - Cartagena Thun - Chiasso Cercle Brugge - Genk Ceske Budejovi - Viktoria Plzen Peterborough - Chorley Aris Saloniki - Olympiakos Santa Clara - Porto Radomiak Radom - Belchatow Ferencvaros - MTK Budapest Dinamo Bucuresti - Constanta Palmaflor Vinto - San Jose CSA Alagoano - Ponte Preta Carlos Stein - UTC Cajamarca Sporting Cristal - Academia Cantol Atl Grau - Alianza Univ Cesar Vallejo - Sport Boys Mirandes - Castellon Lierse - Westerlo R.Mouscron - Club Brugge Racing Club - Union Santa Fe Tecnico Univer - Cuenca Sport Huancayo - Alianza Lima Sporting Lisbon - Moreirense

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
  • TANITIM ALANINIZ !

    TANITIM ALANINIZ !

    KISA TANITIM YAZINIZ.
  • marinpazari.com

    marinpazari.com

    Satılık Deniz Araçları, Deniz Araçları Ekipmanları, Balık Av Malzemeleri, Ücretsiz ilan verin,firmanızı ekleyin.
  • Balık Avı İstanbul

    Balık Avı İstanbul

    usta balıkçı eşliğinde yakalama garantili yerlere götürerek tam bir aile ortamında keyifli gün geçirmenizi sağlıyoruz.
Geniş Ekran İddaa Programı iddaa bülteni | Sakat Cezalı Listesi

Maç Sonuç

İ.Y. Sonucu

Çifte Şans
İ.G Kim Atar? Karşılıklı Alt - Üst
Saat
Lig
Ev Sahibi Deplasman MBS 1 0 2 1 0 2 1-0 1-2 0-2 1 0 2 Var Yok Alt Üst
28.11.2020 tarihli iddaa bülteni
21:00 FR2 Troyes Amiens
2
1,80 2,75 3,10 2,40 1,75 3,75 1,15 1,20 1,40 1,60 4,50 2,20 1,80 1,55 1,40 1,95 Yorum Yap
23:30 EKV Tecnico Univer Cuenca
3
1,75 2,90 3,10 2,25 1,95 3,50 1,15 1,18 1,45 1,50 5,25 2,10 1,60 1,75 1,70 1,62 Yorum Yap
29.11.2020 tarihli iddaa bülteni
20:00 NOR Kristiansund BK Stromsgodset
2
1,70 3,10 3,10 2,05 2,15 3,40 1,15 1,18 1,50 1,50 12,50 2,00 1,35 2,10 2,10 1,35 Yorum Yap
22:15 İNP Arsenal Wolverhampton
1
1,90 2,95 3,10 2,50 1,80 3,75 1,18 1,22 1,45 1,62 5,50 2,20 1,85 1,62 1,50 2,00 Yorum Yap

Bu Oranlı Biten Son 100 Maç
Maç Listesi Maç Sonuç Alt Üst Sonuç
Tarih Lig Kod Ev Sahibi Deplasman MBS 1 0 2 Alt Üst İY MS
24.02.2019 S3-2 Karacabey Birlik Turgutluspor 1,55 3,00 3,10 - - 0-0 1-0
21.11.2020 SLVK Zilina Trencin 1,55 3,75 3,10 2,75 1,18 1-0 2-0
08.02.2020 İK2 Albion Rovers Brechin City 1,60 3,25 3,10 2,10 1,40 2-1 4-1
17.10.2020 İK1 Cove Rangers East Fife 1,60 3,40 3,10 1,85 1,50 1-0 3-1
22.09.2020 HOL2 Excelsior Telstar 1,60 3,50 3,10 2,45 1,25 0-0 1-2
01.03.2020 İZLK Thor Akureyri Throttur Reykjavik 1,60 3,60 3,10 2,10 1,35 2-0 3-1
14.07.2020 ÇEK2 Trinec Zizkov Pardubice 1,60 3,75 3,10 2,25 1,30 1-0 2-1
25.01.2020 BEL AA Gent Genk 1,62 3,10 3,10 2,05 1,50 1-1 4-1
21.12.2019 HOL Heerenveen Heracles 1,62 3,20 3,10 2,15 1,35 0-0 1-1
04.10.2020 ŞİLİ Colo Colo Huachipato 1,62 3,30 3,10 1,90 1,50 0-0 0-1
22.11.2020 DAN1 Fremad Amager HB Koge 1,62 3,40 3,10 1,90 1,45 0-0 0-1
21.02.2020 HOL2 Telstar MVV Maastricht 1,65 3,10 3,10 2,00 1,45 0-1 2-1
29.09.2020 POL1 Widzew Lodz Zaglebie Sosno 1,65 3,25 3,10 1,85 1,50 0-0 1-1
31.07.2020 NOR2 KFUM Asane FC 1,65 3,30 3,10 2,20 1,35 0-0 0-0
17.07.2020 AVU2 Ried Wacker Innsbruck 1,65 3,40 3,10 2,30 1,30 1-1 4-3
21.12.2019 İBSL Hartlepool Dagenham & Rb 1,67 2,95 3,10 1,75 1,60 0-0 1-0
29.12.2019 İNCL Swansea Barnsley 1,67 3,00 3,10 1,95 1,45 0-0 0-0
13.12.2019 AL1 Hoffenheim Augsburg 1,67 3,05 3,10 1,95 1,45 1-1 2-4
25.01.2020 İK1 Raith Rovers Montrose 1,67 3,10 3,10 1,85 1,50 3-0 4-3
24.10.2020 POL Wisla Krakow Podbeskidzie 1,67 3,20 3,10 1,90 1,45 1-0 3-0
08.09.2020 NOR2 Ullensaker Oeygarden 1,67 3,25 3,10 2,05 1,40 2-1 6-1
02.03.2020 BOL Oriente Petrole Wilstermann 1,67 3,30 3,10 1,85 1,55 0-1 0-1
21.01.2020 İSPK Zaragoza Mallorca 1,70 2,85 3,10 1,60 1,75 0-0 3-1
26.12.2019 İBSL Wrexham Chorley 1,70 2,90 3,10 1,65 1,67 2-0 3-1
29.12.2019 TSL2 Boluspor Eskişehirspor 1,70 2,95 3,10 1,70 1,65 1-0 1-1
25.02.2020 İBSL Maidenhead Utd Ebbsfleet 1,70 3,00 3,10 1,80 1,55 1-3 1-3
29.02.2020 AVU2 Lafnitz Kapfenberg 1,70 3,10 3,10 1,80 1,55 0-1 0-3
01.03.2020 ABD SJ Earthquakes Toronto 1,70 3,20 3,10 2,05 1,40 0-1 2-2
21.06.2020 AVU2 Vorwarts Steyr Amstetten 1,70 3,25 3,10 1,95 1,45 0-0 2-0
08.11.2019 AVU2 Aus.Wien II Kapfenberg 1,70 3,30 3,10 2,15 1,40 1-0 4-1
22.03.2019 HOL2 EVV Eindhoven Dordrecht 1,70 3,40 3,10 1,95 1,45 3-0 8-1
22.11.2019 ÇİN Wuhan Zall Guangzhou R&F 1,70 3,50 3,10 2,50 1,30 2-0 2-1
01.01.2020 İNCL Birmingham Wigan 1,75 2,75 3,10 1,55 1,80 1-1 2-3
15.12.2019 AL2 Osnabrück Dyn.Dresden 1,75 2,80 3,10 1,70 1,65 1-0 3-0
23.02.2020 AL2 Sandhausen Karlsruher Sc 1,75 2,85 3,10 1,70 1,65 0-2 0-2
21.12.2019 İNCL Hull Birmingham 1,75 2,90 3,10 1,70 1,65 1-0 3-0
07.11.2020 ROM Voluntari CSMS Iaşi 1,75 2,95 3,10 1,55 1,75 2-0 4-0
11.03.2020 MACK BDP Honved Paksi SE 1,75 3,00 3,10 1,70 1,62 1-0 2-0
30.11.2019 AL3 Hallescher Duisburg 1,75 3,10 3,10 1,85 1,60 0-0 1-0
12.05.2019 POR2 Famalicao Oliveirense 1,75 3,20 3,10 - - 3-1 3-2
20.07.2019 ÇİN2 Nei Mongol Beijing Enterp 1,75 3,25 3,10 - - 0-0 1-0
19.05.2019 TSL Alanyaspor Çaykur Rizespor 1,75 3,30 3,10 2,05 1,40 1-0 1-1
06.10.2019 ABD Seattle Minnesota Utd 1,75 3,40 3,10 2,30 1,35 1-0 1-0
03.02.2020 BRPL Guarani Santo Andre 1,80 2,60 3,10 1,45 2,00 1-1 2-1
31.01.2020 FR2 Guingamp Auxerre 1,80 2,65 3,10 1,50 1,90 0-0 1-0
21.12.2019 FR1 Strasbourg St Etienne 1,80 2,70 3,10 1,48 1,90 1-0 2-1
14.12.2019 FR1 Amiens Dijon 1,80 2,75 3,10 1,52 1,85 1-1 1-1
15.10.2020 POR2 Feirense Chaves 1,80 2,80 3,10 1,50 1,85 0-3 0-4
05.12.2019 POL1 Miedz Legnica Stomil Olsztyn 1,80 2,85 3,10 1,60 1,85 0-0 1-1
07.03.2020 İN2 Salford City Bradford 1,80 2,90 3,10 1,60 1,75 1-0 2-0
01.03.2020 AL2 St. Pauli Osnabrück 1,80 2,95 3,10 1,67 1,65 2-0 3-1
20.09.2019 AL3 Würzburger SV Meppen 1,80 3,00 3,10 2,10 1,45 3-1 3-2
05.05.2019 TSL Göztepe Antalyaspor 1,80 3,05 3,10 1,70 1,65 2-1 5-1
08.03.2017 LKU Paranaense Catolica 1,80 3,10 3,10 - - 1-0 2-2
30.03.2019 PAR Sol De America Depor Capiata 1,80 3,15 3,10 - - 0-0 0-0
29.09.2019 AL3 SV Meppen Uerdingen 1,80 3,20 3,10 1,95 1,50 0-1 1-2
14.02.2020 FR3 Le Puy Gazelec Ajac 1,85 2,55 3,10 1,40 2,05 0-0 1-0
21.12.2019 ROM Hermannstadt CSMS Iaşi 1,85 2,60 3,10 1,40 2,10 1-0 1-0
14.02.2020 FR3 Creteil US Quevilly 1,85 2,65 3,10 1,45 2,00 0-2 1-3
21.06.2020 ÇEK Slovacko 1905 Bohemians 1,85 2,70 3,10 1,45 1,95 1-1 1-2
07.12.2019 FR1 Rennes Angers 1,85 2,75 3,10 1,52 1,95 1-0 2-1
01.03.2020 POL Arka Gdynia Lodzki KS 1,85 2,80 3,10 1,55 1,80 0-0 1-1
01.12.2019 TSL Gazişehir Antep Denizlispor 1,85 2,85 3,10 1,60 1,80 0-0 1-2
17.02.2019 TSL Kayserispor Göztepe 1,85 2,90 3,10 1,50 1,85 1-0 2-1
11.02.2019 İS1 Alaves Levante 1,85 2,95 3,10 1,65 1,70 1-0 2-0
01.06.2017 KOL Deportivo Cali Deportivo Pasto 1,85 3,00 3,10 - - 0-0 0-0
23.02.2019 JAP Sanfrecce Hiroshima Shimizu S 1,85 3,05 3,10 1,65 1,70 0-1 1-1
21.09.2019 AL2 Sandhausen Bochum 1,85 3,10 3,10 1,85 1,60 0-0 1-1
07.02.2020 FR2 Ajaccio Auxerre 1,90 2,45 3,10 1,35 2,20 2-3 2-3
15.02.2020 İS2 Real Oviedo Alcorcon 1,90 2,50 3,10 1,40 2,10 0-2 1-2
21.11.2020 BRE2 EC Juventude Parana 1,90 2,55 3,10 1,40 2,00 3-0 5-0
01.07.2020 İS2 Extremadura Santander 1,90 2,60 3,10 1,35 2,15 2-0 3-1
01.03.2020 İS2 Elche Numancia 1,90 2,65 3,10 1,40 2,05 1-0 2-0
01.12.2019 JAP2 Omiya Ardija Montedio Yamagata 1,90 2,70 3,10 1,45 2,05 0-0 0-2
23.11.2019 RUS Orenburg Akhmat Grozny 1,90 2,75 3,10 1,45 2,10 0-1 1-2
17.11.2019 RUS1 Nizhny Novgorod Chayka 1,90 2,80 3,10 1,50 2,00 1-1 1-2
09.02.2019 ÇEK Fastav Zlin Slovacko 1,90 2,85 3,10 1,45 1,95 0-0 0-1
13.11.2019 RUS1 Sp Moscow II FK Armavir 1,90 2,90 3,10 1,60 1,85 0-2 1-3
26.09.2019 MEK-A Club Tijuana Morelia 1,90 2,95 3,10 1,65 1,80 2-1 3-2
25.10.2020 TSL Yeni Malatyaspor Gençlerbirliği 1,90 3,00 3,10 1,65 1,80 1-1 2-1
17.01.2020 İS2 Fuenlabrada Malaga 1,95 2,40 3,10 1,30 2,40 0-0 0-0
13.11.2020 FR3 Sete Concarneau 1,95 2,50 3,10 1,35 2,15 1-0 2-0
08.07.2020 İS2 Ponferradina Lugo 1,95 2,55 3,10 1,35 2,20 0-0 0-1
29.11.2019 FR3 Lyon Duchere Red Star 1,95 2,60 3,10 1,40 2,20 1-0 3-1
07.03.2020 İTB Perugia Salernitana 1,95 2,65 3,10 1,45 2,00 1-0 1-0
07.04.2019 İS1 Getafe Athletic Bilbao 1,95 2,70 3,10 1,30 2,30 0-0 1-0
17.02.2019 POR Belenenses Maritimo 1,95 2,75 3,10 1,40 2,05 0-0 0-1
21.09.2019 RUS1 Sp Moscow II Neftekhimik 1,95 2,80 3,10 1,50 2,00 0-3 0-3
10.08.2020 AVL İnter Leverkusen 1,95 3,25 3,10 1,95 1,65 2-1 2-1
07.11.2020 KOL Patriotas Boyaca Pereira 2,00 2,40 3,10 1,35 2,10 1-0 1-0
06.09.2020 BRE2 Chapecoense Avai 2,00 2,50 3,10 1,30 2,25 0-0 1-0
10.12.2019 ARJ Arg.Juniors Estudiantes 2,00 2,55 3,10 1,35 2,40 1-0 1-1
14.09.2019 KOL Bucaramanga Aguilas Doradas 2,00 2,60 3,10 1,35 2,30 2-0 2-0
07.04.2019 RUS Rubin Kazan Arsenal Tula 2,00 2,65 3,10 1,25 2,50 0-0 0-0
20.09.2019 FR3 Beziers Concarneau 2,00 2,70 3,10 1,45 2,10 1-0 1-0
06.08.2020 AVL Sevilla Roma 2,00 3,00 3,10 1,67 1,90 2-0 2-0
25.08.2020 BRE2 Chapecoense Guarani 2,05 2,45 3,10 1,25 2,50 2-0 2-0
01.03.2020 İS2 Fuenlabrada Alcorcon 2,05 2,50 3,10 1,30 2,35 1-3 3-4
03.03.2019 ARJ Talleres Cordoba Colon 2,05 2,55 3,10 1,30 2,30 1-0 2-0
03.08.2019 BRE2 Parana America Mineiro 2,05 2,60 3,10 1,25 2,50 0-0 0-0
25.10.2020 İS1 Valladolid Alaves 2,10 2,60 3,10 1,30 2,60 0-0 0-2
05.09.2020 BRE2 Figueirense Parana 2,15 2,35 3,10 1,25 2,60 0-0 0-1

iddaa bülteni, iddaa sakat cezalı listesi, idda bülten sayfamızda bugünkü iddia bültenini, yarınki iddaa bültenini bulabilirsiniz

İddaa

iddaa bülteni

İddaa Programı (LİG ve MAÇ KODU) Tıkladığınızda İddaa Programı (LİG ve MAÇ KODU) Tıkladığınızda

İddaa programı iddaa bülteni sayfamızda maçları oranları ile birlikte sıralı halde görebilirsiniz.Bu sayfamızda sırası ile (MS) Maç Sonuç oranları, (İY) İlk Yarı Oranları, (ÇŞ) Çifte Şans Oranları, Handikaplı maç oranları ve Alt Üst oranlarını bulabilir ve iddaa programı - iddaa bülteni sitenize ekleyebilrsiniz

İddaa Bülteni ( Takım İsmi ve Maç Oranı) Tıkladığınızda İddaa Bülteni ( Takım İsmi ve Maç Oranı) Tıkladığınızda

İddaa Programı - İdda bültenimizde bir takımın ismini tıkladığınızda Örneğin (Barcelona) açılan sayfamızda bu takımın fikstürünü evinde ve deplasmanda oynadığı maçların kaç gollü.. Devamı İddaa'nın açıkladığı oranlardan herhangi bir maç sonucu oranını tıkladığınızda Örneğin ev sahibi takımın galibiyetine 2.50 idda oran veriliyor bu oranı tıkladığınızda 2.50 oranlı tüm..Devamı

Geniş Ekran İddaa Programı - Detaylı İddaa Bülteni Geniş Ekran İddaa Programı - Detaylı İddaa Bülteni

Bu sayfamızda sırası ile Maç sonucu Oranları, İlk Yarı Sonucu Oranları, Çifte Şans, Handikaplı Oranlar,Alt - Üst Oranları, Karşılıklı Gol Var Yok oranları, Toplam gol Oranları,ve ilk yarı ikinci yarı oranları tek sayfa halinde bir tıklamanızla karşınıza geliyor.

Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Spor Haberleri İddaa Sonuçları