Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



Hıfk Helsinki - Marieham RoPS - Haka SJK Seinajoki - TPS Turku Albirex Niigata 1 - 0 Matsumoto Yamaga Ventforet Kofu 2 - 1 Zweigen Kanaza Ryukyu 1 - 3 Tokushima Kyoto Sanga 2 - 0 Avispa Fukuoka Incheon United 1 - 1 Sangju Sangmu Jeonbuk Motors 2 - 2 Seongnam Pohang Steel 1 - 1 Bluewings Jubilo Iwata 2 - 1 Renofa Yamaguch Jef United 0 - 1 Tochigi Sc Kawasaki Frontale 3 - 1 Kashiwa Reysol Montedio Yamagata 1 - 1 Mito Hollyhock Oita Trinita 1 - 1 Vissel Kobe Omiya Ardija 1 - 0 Tokyo Verdy Thespakusatsu 0 - 1 Machida VVaren Nagasa 2 - 0 Ehime Fc Jastrzebie Zdroj 0 - 3 Podbeskidzie Örebro Syr IF 2 - 2 Gefle Vasalunds 3 - 1 Taby FK Charlton 0 - 1 Reading Derby 1 - 3 Brentford Norwich 0 - 4 West Ham Watford 2 - 1 Newcastle Ik Frej 5 - 3 Nyköpings Bis Ifk Lulea 3 - 2 Karlslunds Nykobing 0 - 1 HB Koge Aus.Lustenau 3 - 1 Vorwarts Steyr Hammarby 0 - 0 IK Sirius Falkenbergs 0 - 1 Ostersund Arsenal Tula 2 - 1 Tambov Pasching Juniors 1 - 2 Fc Dornbirn Arka Gdynia 3 - 2 Lodzki KS KooTeePee 0 - 0 Musan Salama Gks Tychy 0 - 1 Puszcza Niepo VPS 1 - 0 Mypa Belshina 2 - 1 Torpedo Zhodino Middlesbrough 1 - 3 Bristol City Hull 0 - 1 Millwall Preston 1 - 1 Nottingham QPR 0 - 3 Sheffield Wed Blackburn 1 - 1 West Bromwich Barnsley 0 - 0 Wigan Inter Turku 5 - 1 Tampe Ilves IF Sylvia 4 - 2 IFK Berga Sandviken 2 - 1 Sollentuna Kolding IF 0 - 2 Hvidovre Olimpia Elblag 1 - 2 Czestochowa Ac Kajaani 1 - 1 Gnistan KPV 2 - 2 Ekenas IF Liverpool 1 - 1 Burnley Hermannstadt 2 - 1 Voluntari Osasuna 2 - 1 Celta Vigo Austria Wien 2 - 3 Hartberg SK Prostej 0 - 0 Zbrojovka Brno Baník Sokolv 3 - 0 Chrudim Pardubice 4 - 1 Vysehrad Vlasim 2 - 3 Vysocina Jihlava Usti Nad 1 - 0 Trinec Zizkov Vitkovice 1 - 4 Hradec Kralove Dukla Praha 2 - 1 Varnsdorf Lazio 1 - 2 Sassuolo Jönköpings 0 - 1 Degerfors Orgryte 0 - 2 Sundsvall Akhmat Grozny 1 - 1 Zenit Legia Warszawa 2 - 0 Cracovia Krakow BATE Borisov 1 - 1 Slavia Mozyr Stomil Olsztyn 1 - 2 Miedz Legnica Haugesund - Molde Bytovia Bytow - Legionovia Trencin - Nitra Zilina - Zemplin Pohronie - Senica Ruzomberok - DAC Dunajska Slovan Bratislava - Spartak Trnava Zlate Moravce - Sered Zurich - Sion Ingolstadt - Nürnberg Lamia - Larissa Panionios - Panaitolikos Volos Nfc - Atromitos Xanthi - Asteras Chiasso - Kriens Sheffield Utd - Chelsea Inter Zapresic - HNK Rijeka Valladolid - Barcelona Brescia - Roma Las Palmas - Mirandes FC Sochi - Sp.Moscow Soligorsk - Gorodeya Göztepe - Gençlerbirliği Wisla Krakow - Korona Kielce Belenenses - Moreirense Basel - Young Boys Rosenborg - Stromsgodset OFI - Aris Saloniki Aarau - Winterthur Brighton - Manchester City NK Osijek - Istra 1961 Juventus - Atalanta Cadiz - Fuenlabrada Atl-Madrid - Real Betis Gyeongnam 1 - 2 Seoul ELand Suwon Fc 1 - 1 Chungnam Asan Team Thoren 2 - 2 Karlstad BK Oulu 1 - 0 SJK Akatemia Kolos Kovali 0 - 2 Zorya Lugansk Santander 1 - 0 Huesca Dnipro1 - FC Lviv

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
TSL Türkiye Süper Ligi
Türkiye Süper Ligi - 30.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
03.07 21:00 Denizlispor Gazişehir Antep 2,30 2,85 2,45 1,70 1,70 0-1 0-1
04.07 18:30 MKE Ankaragücü Alanyaspor 3,05 3,10 1,80 1,85 1,60 0-0 1-4
04.07 18:30 Yeni Malatyaspor Gençlerbirliği 2,10 3,00 2,60 1,85 1,58 0-0 0-0
04.07 21:00 Antalyaspor İst-Başakşehir 2,95 3,05 1,90 1,95 1,52 0-0 0-2
04.07 21:00 Fenerbahçe Göztepe 1,52 3,40 4,00 2,00 1,50 2-0 2-1
05.07 18:30 Kasımpaşaspor Sivasspor 2,10 3,20 2,40 2,10 1,42 0-0 0-0
05.07 21:00 Galatasaray Trabzonspor 2,30 3,10 2,25 2,00 1,48 0-1 1-3
05.07 21:00 Konyaspor Çaykur Rizespor 1,95 2,80 3,00 1,48 2,00 0-0 1-0
06.07 21:00 Kayserispor Beşiktaş 3,50 3,35 1,62 2,15 1,42 0-0 3-1
Türkiye Süper Ligi - 31.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
07.07 18:30 Gençlerbirliği Fenerbahçe 3,35 3,20 1,70 1,95 1,52 0-0 1-1
07.07 21:00 İst-Başakşehir Denizlispor 1,30 3,85 6,00 1,90 1,55 0-0 2-0
08.07 18:30 Trabzonspor Antalyaspor 1,32 3,90 5,30 2,15 1,42 2-1 2-2
08.07 18:30 Sivasspor Yeni Malatyaspor 1,65 3,20 3,60 1,85 1,58 0-0 0-1
08.07 21:00 Alanyaspor Galatasaray 2,05 3,05 2,60 1,85 1,62 2-1 4-1
08.07 21:00 Göztepe MKE Ankaragücü 1,90 3,00 3,00 1,62 1,80 2-1 2-2
09.07 18:30 Çaykur Rizespor Kayserispor 2,05 3,00 2,60 1,75 1,67 1-1 3-2
09.07 21:00 Beşiktaş Kasımpaşaspor 1,55 3,55 3,70 2,30 1,35 1-2 3-2
09.07 21:00 Gazişehir Antep Konyaspor 2,40 2,85 2,35 1,60 1,85 0-1 3-1
Türkiye Süper Ligi - 32.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
11.07 21:00 Göztepe Gençlerbirliği 2,10 3,00 2,55 1,85 1,62 - - -
12.07 18:30 MKE Ankaragücü Galatasaray 3,30 3,25 1,70 2,10 1,45 - - -
12.07 21:00 Fenerbahçe Sivasspor 1,75 3,20 3,10 2,00 1,50 - - -
12.07 21:00 Antalyaspor Alanyaspor 2,95 3,15 1,85 2,00 1,50 - - -
13.07 18:30 Kayserispor Gazişehir Antep 2,00 3,05 2,65 1,85 1,58 - - -
13.07 18:30 Kasımpaşaspor Çaykur Rizespor 1,85 3,15 2,95 1,95 1,52 - - -
13.07 21:00 Yeni Malatyaspor Beşiktaş 3,20 3,30 1,70 2,10 1,45 - - -
13.07 21:00 Denizlispor Trabzonspor 4,60 3,55 1,42 2,00 1,48 - - -
13.07 21:00 Konyaspor İst-Başakşehir 3,70 2,90 1,70 1,58 1,85 - - -
İddaa

lig fikstürü

Ülke Fikstürü Sayfamızda Ülke Fikstürü Sayfamızda

iddaa Fikstür sayfamızda o sezon oynanan tüm karşılaşmaların fikstürünü ay olarak seçtiğinizde açılan sayfamızda o ay'a ait karşılaşmaları haftalar halinde ve o ülkedeki alt ligleri puan tablosunu tek sayfada görebilirsiniz.



Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları