Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



Uerdingen 4 - 1 Hansa Rostock Würzburger 3 - 1 Viktoria Köln Kaiserslautern 1 - 0 Hallescher Zeiss Jena 0 - 3 Unterhaching 1860 München 1 - 1 S.Grossaspach Magdeburg 0 - 2 Ingolstadt SV Meppen - Munster Dortmund 5 - 0 Düsseldorf RB Leipzig 3 - 1 Hoffenheim Leverkusen - Schalke 04 M.gladbach 2 - 1 Bayern Munich Freiburg 1 - 0 Wolfsburg Augsburg 2 - 1 Mainz 05 Young Boys - Luzern Neuchatel - FC Lugano FC Botoşani - CFR Cluj Astra Giurgiu - CS Craiova ACS Sepsi - Clinceni Voluntari - Constanta Hermannstadt - Dinamo Bucuresti Steaua Bucuresti - Gaz Metan Targoviste 2 - 1 CSMS Iaşi Jagiellonia 0 - 1 Zaglebie Lubin Lech Poznan 2 - 0 Lodzki KS Lechia Gdansk - Plock Teplice 2 - 1 Fastav Zlin Opava 1 - 2 Baumit Jablonec Slovacko 2 - 1 Viktoria Plzen Gorica 2 - 0 Slaven Belupo Inter Zapresic 1 - 1 Hajduk Split Zemplin 2 - 0 Spartak Trnava Ruzomberok 0 - 0 Zlate Moravce Slovan Bratislava 2 - 0 DAC Dunajska Nitra 1 - 1 Trencin Pohronie 2 - 1 Sered Nice - Metz Montpellier 1 - 3 Paris S.G. Rennes - Angers Strasbourg - Toulouse Monaco - Amiens Den Haag - Twente PSV - Fortuna Sittard VV Venlo - Emmen Bournemouth 0 - 3 Liverpool Everton 3 - 1 Chelsea Manchester City - Manchester Utd Tottenham 5 - 0 Burnley West Ham - Arsenal Blackburn 1 - 0 Derby Cardiff 3 - 2 Barnsley Fulham 1 - 2 Bristol City Huddersfield 0 - 2 Leeds Utd Hull 2 - 1 Stoke Luton 1 - 1 Wigan Middlesbrough 1 - 0 Charlton QPR 2 - 0 Preston Reading 2 - 3 Birmingham Sheffield Wed 2 - 1 Brentford Blackpool 3 - 1 Fleetwood Bolton 2 - 2 Wimbledon Bristol Rovers 4 - 2 Southend Burton Albion 0 - 2 Lincoln Bury - Wycombe Doncaster 1 - 1 Milton Keynes Gillingham 1 - 0 Sunderland Oxford 0 - 0 Shrewsbury Portsmouth 2 - 2 Peterborough Rotherham 0 - 1 Rochdale Tranmere 1 - 1 Accrington Coventry 1 - 1 Ipswich Bradford 1 - 0 Newport Cambridge 1 - 0 Plymouth Colchester 1 - 0 Salford City Exeter 3 - 2 Northampton Forest Green 0 - 2 Scunthorpe Grimsby 0 - 3 Swindon Macclesfield - Crewe Mansfield 0 - 3 Cheltenham Morecambe 1 - 1 Carlisle Oldham 1 - 1 Leyton Orient Port Vale 0 - 1 Walsall Stevenage 0 - 0 Crawley Town Barnet - Fylde Barrow 1 - 0 Aldershot Chesterfield 1 - 2 Bromley Dagenham & Rb 1 - 2 Maidenhead Utd Dover Athletic 0 - 2 Boreham Wood Eastleigh 1 - 1 Ebbsfleet Harrogate 2 - 1 Torquay Notts County 1 - 1 Sutton Utd Stockport 4 - 2 Chorley Woking 2 - 1 Hartlepool Wrexham 2 - 0 Solihull Moors Yeovil 2 - 0 Halifax Town Cercle Brugge - Genk Eupen - KV Oostende AA Gent - Zulte Waregem KV Mechelen 1 - 1 Kortrijk Sint Truiden - Club Brugge Beerschot 1 - 1 Virton Lokeren - Roeselare Westerlo - US Gilloise Wolfsberger AC 1 - 3 Lask Linz Hartberg 3 - 2 St. Polten Salzburg 5 - 1 WSG Swarovski Kolos Kovali 4 - 0 Dnipro1 Oleksandria 3 - 0 Vorskla Poltava Hamilton 0 - 1 St. Mirren Hibernian 3 - 0 Aberdeen Livingston 3 - 0 Kilmarnock Motherwell 1 - 0 Hearts Glasgow Rangers - Ross County St. Johnstone - Celtic Arbroath 1 - 1 FC Dundee Dundee Utd 2 - 1 Alloa Athletic Dunfermline 2 - 1 Morton Inverness 2 - 0 Ayr United Queen of 1 - 2 Partick Thistle Clyde 0 - 0 Forfar Athletic Dumbarton 0 - 2 Montrose East Fife 0 - 0 Falkirk Peterhead 3 - 0 Stranraer Raith Rovers 1 - 0 Airdrieonians Annan Athletic - Edinburgh City Brechin City - Cowdenbeath Cove Rangers - Stenhousemuir Elgin City - Albion Rovers Queen`s Park - Stirling Albion Debrecen 1 - 1 BDP Honved Mezokövesd 0 - 1 Diosgyor MOL Fehervar 0 - 2 Paksi SE Ujpest 1 - 0 Kisvarda Zalaegerszeg 2 - 0 Kaposvari Chievo 1 - 0 Cremonese Cittadella 4 - 3 Salernitana Empoli 2 - 1 Ascoli Perugia - Cosenza Pescara 2 - 2 Venezia Spezia 2 - 0 Livorno AEK - Panionios Panaitolikos - Olympiakos PAOK 2 - 0 Xanthi Real Madrid 2 - 0 Espanyol Atalanta 3 - 2 Verona MKE Ankaragücü 1 - 3 Göztepe Granada 3 - 0 Alaves Galatasaray 1 - 0 Alanyaspor Udinese 1 - 1 Napoli Levante - Valencia Lazio - Juventus Barcelona - Mallorca Yeni Malatyaspor 1 - 3 Sivasspor Colon 0 - 2 Aldosivi Independiente 0 - 1 Banfield Nagoya Grampus 0 - 1 Kashima Antlers Oita Trinita 0 - 2 Cerezo Osaka Sanfrecce Hiroshima 1 - 0 Vegalta Sendai Shimizu S 1 - 0 Sagan Tosu Urawa Reds 2 - 3 Gamba Osaka Vissel Kobe 4 - 1 Jubilo Iwata Yokohama FM 3 - 0 FC Tokyo Consadole Sapporo 1 - 2 Kawasaki Frontale Wellington Pho 2 - 1 Sydney Sydney 5 - 0 Brisbane Roar Penafiel 2 - 2 Porto II Tambov 3 - 0 Orenburg Hatayspor 3 - 0 Boluspor Fürth 3 - 1 Bochum Hannover 96 3 - 2 Aue Holstein Kiel 2 - 4 Osnabrück Karagümrükspor 0 - 0 Balıkesirspor Krasnodar 1 - 1 CSKA Moscow Maritimo 1 - 2 Santa Clara Cova Piadade 0 - 0 Vilafranquense CD Nacional 1 - 0 Sp.Farense Huesca 0 - 2 Vallecano Albion Rovers 2 - 0 Queen`s Park Cowdenbeath 0 - 0 Elgin City Edinburgh City 2 - 1 Cove Rangers Stirling Albion 2 - 4 Brechin City Stenhousemuir 1 - 2 Annan Athletic Akhisarspor 4 - 3 İstanbulspor Akhmat Grozny 0 - 1 FC Ufa Chiasso 0 - 1 Grasshoppers Kriens 2 - 1 Wil 1900 Sporting Gijon 1 - 0 Ponferradina IK Start 2 - 1 Lillestrom Chaves - Oliveirense Famalicao - Tondela Almeria - Mirandes SB Warnes - Nacional Potosi Zwolle - Az Alkmaar Despor Aves - Braga Huracan - Ars.Sarandi Watford 0 - 0 Crystal Palace

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
HOL Hollanda Casino Eredivisie
Hollanda Casino Eredivisie - 15.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
01.12 14:15 Twente Ajax 8,00 5,00 1,12 3,20 1,18 2-1 2-5
01.12 16:30 Utrecht Waalwijk 1,20 4,50 6,00 2,65 1,25 0-0 0-1
01.12 18:45 Feyenoord Zwolle 1,20 4,25 6,25 2,55 1,30 1-0 1-0
01.12 18:45 Az Alkmaar VV Venlo 1,08 5,00 10,00 2,50 1,30 1-0 1-0
01.12 22:00 Emmen PSV 5,00 3,90 1,30 2,35 1,35 0-1 1-1
Hollanda Casino Eredivisie - 16.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
06.12 22:15 Ajax Willem II 1,08 5,50 10,00 3,25 1,15 0-1 0-2
07.12 20:30 Den Haag Twente 2,10 3,10 2,35 2,10 1,45 0-0 - -
07.12 21:45 PSV Fortuna Sittard 1,08 5,25 9,50 2,95 1,20 - - -
07.12 21:45 VV Venlo Emmen 1,90 3,10 2,75 2,00 1,50 - - -
07.12 22:45 Zwolle Az Alkmaar 5,00 3,75 1,35 2,20 1,40 - - -
08.12 14:15 Vitesse Feyenoord 2,45 3,10 2,00 2,20 1,40 - - -
08.12 16:30 Groningen Utrecht 2,40 2,85 2,20 1,70 1,70 - - -
08.12 16:30 Waalwijk Heerenveen 2,55 3,20 1,95 2,25 1,40 - - -
08.12 18:45 Sp. Rotterdam Heracles 1,90 3,20 2,60 2,20 1,40 - - -
Hollanda Casino Eredivisie - 17.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
13.12 - Heerenveen Willem II - - - - - - - -
14.12 - Den Haag Groningen - - - - - - - -
14.12 - Fortuna Sittard Waalwijk - - - - - - - -
14.12 - VV Venlo Zwolle - - - - - - - -
14.12 - Twente Vitesse - - - - - - - -
15.12 - Az Alkmaar Ajax - - - - - - - -
15.12 - Emmen Sp. Rotterdam - - - - - - - -
15.12 - Feyenoord PSV - - - - - - - -
15.12 - Heracles Utrecht - - - - - - - -
Hollanda Casino Eredivisie - 18.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
20.12 - Waalwijk Twente - - - - - - - -
21.12 - Heerenveen Heracles - - - - - - - -
21.12 - PSV Zwolle - - - - - - - -
21.12 - Sp. Rotterdam Az Alkmaar - - - - - - - -
21.12 - Willem II Fortuna Sittard - - - - - - - -
22.12 - Ajax Den Haag - - - - - - - -
22.12 - Groningen Emmen - - - - - - - -
22.12 - Utrecht Feyenoord - - - - - - - -
22.12 - Vitesse VV Venlo - - - - - - - -
İddaa

lig fikstürü

Ülke Fikstürü Sayfamızda Ülke Fikstürü Sayfamızda

iddaa Fikstür sayfamızda o sezon oynanan tüm karşılaşmaların fikstürünü ay olarak seçtiğinizde açılan sayfamızda o ay'a ait karşılaşmaları haftalar halinde ve o ülkedeki alt ligleri puan tablosunu tek sayfada görebilirsiniz.



Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları