Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



Arsenal Tula - Lok.Moscow Dinamo Moscow - Tambov Rotor Volgog - Khimki Sp.Moscow - Krasnodar Ural 0 - 0 FC Ufa Braunschweig 1 - 0 Sandhausen Düsseldorf 3 - 1 Nürnberg Osnabrück - Regensburg Würzburger - Heidenheim Karagümrükspor 0 - 1 MKE Ankaragücü Galatasaray - Sivasspor Gençlerbirliği - İst-Başakşehir Hatayspor - Kayserispor Akhisarspor - Eskişehirspor Altay - Tuzlaspor Boluspor - Bursaspor Ümraniyespor 3 - 1 Giresunspor Ajax 3 - 1 Groningen Fortuna Sittard - PSV Heracles - Zwolle Vitesse - Az Alkmaar Athletic Bilbao - Granada Atletico Madrid - Real Madrid Huesca - Celta Vigo Real Sociedad - Levante Albacete - Logrones Girona - Almeria Leganes - Castellon Malaga - Sabadell Mallorca - Cartagena Ponferradina - Sporting Gijon Brondby - Copenhagen Nordsjaelland - Horsens Midtjylland - AGF Aarhus Randers FC 1 - 2 Lyngby Vejle - Odense Belenenses - Benfica Boavista - Famalicao Maritimo - Moreirense Portimonense - Tondela Rio Ave - Farense Braga - Guimaraes Benfica II - Arouca Feirense - Estoril Cova Piadade - Viseu Penafiel 1 - 2 Academica Porto II - Casa Pia Oliveirense - Chaves Varzim - Leixoes Vilafranquense - Sporting Covil Vizela fc - Mafra Crotone - Torino Fiorentina - Parma Verona - Milan Napoli - Bologna Roma 1 - 0 Genoa Sampdoria - Cagliari Aguilas Doradas 1 - 1 Atletico Nacional Alianza Petrolera - Millonarios America de Cali - Pereira Boyaca Chico - Deportes Tolima Medellin - La Equidad Jaguares Cordoba - Patriotas Boyaca Atletico Junior - Bucaramanga Once Caldas 0 - 0 Deportivo Cali Club Santa - Deportivo Pasto 12 Octubre - Libertad Club Guarani - Sportivo Luque Club RVP Asun - Guairena Nac-Asuncion - Cerro Porteno Sol De America 0 - 2 Olimpia Asuncion Emelec 1 - 0 Delfin Guayaquil City - Barcelona SC Del Valle - Mushuc Runa LDU Quito 2 - 1 Univ Catolica Manta fc - Cuenca Olmedo - Macara fc Orense - Aucas Tecnico Univer - 9 de Octubre Fc Seoul 3 - 0 Suwon Fc Bluewings 1 - 0 Seongnam Daejeon Citizen - Busan Park Jeonnam Drag - Gyeongnam fc West Bromwich 0 - 0 Newcastle Liverpool - Fulham Köln - Werder Bremen Manchester City - Manchester Utd A.Bielefeld - Union Berlin Tottenham - Crystal Palace Colon 2 - 1 Aldosivi Lanus 2 - 1 Atletico Tucuman Atlas 2 - 0 Fc Juarez CA Penarol 2 - 0 CA River San Lorenzo 1 - 1 Huracan Club America 2 - 1 Leon Monterrey 2 - 1 Queretaro Mazatlan fc 1 - 1 CD Guadalajara Yokohama FM 3 - 3 Sanfrecce Hiroshima Sagamihara FC 0 - 0 Thespakusatsu Fagiano Okayama 0 - 1 Zweigen Kanaza Ehime Fc 1 - 1 Jef United Kyoto Sanga 0 - 0 Matsumoto Yamaga Tochigi Sc 0 - 1 Blaublitz Akita Wellington Pho 3 - 0 Perth Glory Tokyo Verdy 0 - 2 Montedio Yamagata Western United 0 - 0 Western Syd Grazer 0 - 0 Aus.Wien II FC Liefering 6 - 2 SV Horn Piast Gliwice 2 - 1 Stal Mielec Gks Tychy 3 - 1 Zaglebie Sosno Unterhaching 3 - 0 Hallescher Dundee Utd 0 - 0 Celtic AFC United 4 - 1 Oskarshamns AIK Hammarby 3 - 2 AIK Stockholm Dynamo Kiev 3 - 0 FC Minaj R.Mouscron 1 - 0 Standard Liege SO Romorantin - Chateaubriant FC B.Munich II - Wehen Ceske Budejovi - Mlada Boleslav Mfk Karvina - Zbrojovka Brno Astra Giurgiu - Hermannstadt Olympiakos - Lamia Ried - Wolfsberger AC Salzburg - St. Polten Puszcza Niepo - Arka Gdynia Silkeborg - HB Koge Vendsyssel - FC Helsingoer NK Osijek - Gorica Hacken - Helsingborg Akropolis - Landskrona Mjallby - Ostersund Empoli - Cittadella Pogon Szczecin - Lech Poznan RFC Seraing - Westerlo Club Brugge - Zulte Waregem Lausanne - Sion FC Lugano - Zurich Luzern - St. Gallen BDP Honved - Kisvarda Zorya Lugansk - FC Lviv Panaitolikos - Volos Nfc Austria Wien - Rapid Vienna Norrkoping - Goteborg Sundsvall - Sandviken fc Dinamo Zagreb - HNK Rijeka Slask Wroclaw - Legia Warszawa Zalaegerszeg - Ferencvaros Anderlecht - KV Mechelen Slavia Prague - Banik Ostrava Ingulets - Kolos Kovali PAOK - Aris Saloniki Steaua Bucuresti - Gaz Metan Lommel Utd - Club Brugge II De Graafschap - EVV Eindhoven Budafoki Mte - MOL Fehervar Danubio - LFC Montevideo Genk - Cercle Brugge AC Reggiana - Lecce Ars.Sarandi - Estudiantes Selfoss 1 - 0 IF Vestri BATE Borisov 2 - 1 Vitebsk Soligorsk - Neman Grodno Grindavik - Olafsvik

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
TSL Türkiye Süper Ligi
Türkiye Süper Ligi - 28.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
02.03 16:00 Gazişehir Antep Gençlerbirliği 1,55 3,40 3,60 1,75 1,62 0-1 2-1
02.03 19:00 Yeni Malatyaspor Beşiktaş 3,75 3,30 1,55 1,80 1,60 0-0 0-1
03.03 13:30 Erzurum BŞB Karagümrükspor 2,40 2,90 2,20 1,58 1,80 1-1 2-2
03.03 16:00 İst-Başakşehir Konyaspor 1,85 2,90 3,00 1,65 1,75 0-0 1-1
03.03 16:00 Sivasspor Hatayspor 2,10 2,80 2,60 1,55 1,85 0-0 1-1
03.03 19:00 Kayserispor Çaykur Rizespor 2,05 2,95 2,55 1,55 1,85 0-0 2-1
03.03 19:00 MKE Ankaragücü Galatasaray 4,75 3,90 1,32 2,00 1,48 1-0 2-1
04.03 16:00 Kasımpaşaspor Trabzonspor 3,00 3,10 1,80 1,75 1,65 1-1 1-2
04.03 16:00 Alanyaspor Göztepe 1,70 3,20 3,25 1,85 1,58 0-1 1-1
04.03 19:00 Fenerbahçe Antalyaspor 1,32 3,75 5,00 1,85 1,55 0-1 1-1
Türkiye Süper Ligi - 29.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
06.03 16:00 Denizlispor Yeni Malatyaspor 2,30 2,80 2,40 1,58 1,80 2-1 3-2
06.03 19:00 Beşiktaş Gazişehir Antep 1,28 4,25 5,25 2,15 1,40 1-0 2-1
07.03 13:30 Karagümrükspor MKE Ankaragücü 1,58 3,40 3,50 2,05 1,42 0-0 0-1
07.03 16:00 Gençlerbirliği İst-Başakşehir 3,25 3,10 1,70 1,72 1,67 0-0 - -
07.03 16:00 Hatayspor Kayserispor 1,50 3,40 4,00 1,80 1,58 0-2 - -
07.03 19:00 Galatasaray Sivasspor 1,55 3,20 4,00 1,72 1,67 - - -
08.03 16:00 Antalyaspor Kasımpaşaspor 1,95 2,90 2,80 1,55 1,85 - - -
08.03 16:00 Trabzonspor Alanyaspor 1,75 3,10 3,10 1,67 1,72 - - -
08.03 19:00 Göztepe Erzurum BŞB 1,72 3,00 3,30 1,67 1,72 - - -
08.03 19:00 Konyaspor Fenerbahçe 3,40 3,20 1,65 1,72 1,67 - - -
Türkiye Süper Ligi - 30.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
14.03 - Alanyaspor Antalyaspor - - - - - - - -
14.03 - İst-Başakşehir Beşiktaş - - - - - - - -
14.03 - Erzurum BŞB Trabzonspor - - - - - - - -
14.03 - Çaykur Rizespor Hatayspor - - - - - - - -
14.03 - Fenerbahçe Gençlerbirliği - - - - - - - -
14.03 - Gazişehir Antep Denizlispor - - - - - - - -
14.03 - Kasımpaşaspor Konyaspor - - - - - - - -
14.03 - Kayserispor Galatasaray - - - - - - - -
14.03 - MKE Ankaragücü Göztepe - - - - - - - -
14.03 - Sivasspor Karagümrükspor - - - - - - - -
Türkiye Süper Ligi - 31.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
21.03 - Antalyaspor Erzurum BŞB - - - - - - - -
21.03 - Beşiktaş Fenerbahçe - - - - - - - -
21.03 - Denizlispor İst-Başakşehir - - - - - - - -
21.03 - Karagümrükspor Kayserispor - - - - - - - -
21.03 - Galatasaray Çaykur Rizespor - - - - - - - -
21.03 - Gençlerbirliği Kasımpaşaspor - - - - - - - -
21.03 - Göztepe Sivasspor - - - - - - - -
21.03 - Konyaspor Alanyaspor - - - - - - - -
21.03 - Trabzonspor MKE Ankaragücü - - - - - - - -
21.03 - Yeni Malatyaspor Gazişehir Antep - - - - - - - -
İddaa

lig fikstürü

Ülke Fikstürü Sayfamızda Ülke Fikstürü Sayfamızda

iddaa Fikstür sayfamızda o sezon oynanan tüm karşılaşmaların fikstürünü ay olarak seçtiğinizde açılan sayfamızda o ay'a ait karşılaşmaları haftalar halinde ve o ülkedeki alt ligleri puan tablosunu tek sayfada görebilirsiniz.



Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Spor Haberleri İddaa Sonuçları