Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



Seongnam 2 - 0 Gangwon fc Bluewings 0 - 2 Fc Seoul Sangju Sangmu 2 - 1 Daejeon Citizen America Mineiro - Flamengo Corinthians 2 - 1 Palmeiras Fluminense - Bragantino Internacional - Bahia EC Juventude - Santos Sao Paulo 0 - 0 Atletico Mineiro İst-Başakşehir 3 - 0 Çaykur Rizespor Galatasaray - Göztepe Giresunspor 1 - 1 Kayserispor Hatayspor 1 - 2 Fenerbahçe Freiburg - Augsburg Bochum - Stuttgart Dyn.Dresden 3 - 0 Werder Bremen Hamburger Sv 2 - 2 Nürnberg Hannover 96 1 - 2 Sandhausen Türkgücü 2 - 1 B.Dortmund II Fsv Zwickau 0 - 0 Freiburg II Troyes 1 - 1 Angers Bordeaux 1 - 1 Rennes Brest 1 - 2 Metz Clermont - Monaco Marsilya - Lens Reims 3 - 1 Nantes Az Alkmaar 5 - 0 Ahead Eagles Sp. Rotterdam 0 - 4 Cambuur Lee Heerenveen 2 - 3 Twente Heracles - Waalwijk Barcelona - Levante Vallecano - Cadiz Real Sociedad - Elche Real Betis - Getafe Mallorca 2 - 3 Osasuna Valladolid - Alcorcon Amorebieta - Eibar UD Ibiza - CF Burgos Fuenlabrada - Cartagena Real Oviedo - Girona Real Sociedad II - Huesca Mirandes 1 - 2 Leganes Lugo - Zaragoza Sporting Gijon - Malaga Empoli 4 - 2 Bologna Napoli - Cagliari Udinese 0 - 1 Fiorentina Juventus 3 - 2 Sampdoria Lazio - Roma Sassuolo 1 - 0 Salernitana Venezia - Torino Central Cordoba 1 - 3 River Plate San Lorenzo - Defensa Justicia Banfield 2 - 0 Atletico Tucuman Talleres Cordoba - Rosario Central Aldosivi - Gimnasia La CA Sarmiento - Velez Sarsfield Union Santa Fe - Patronato Midtjylland 1 - 0 Randers FC Viborg 1 - 1 Odense Brondby - Aalborg Nordsjaelland - Copenhagen Vejle - Silkeborg FC Helsingoer - FC Hobro Jammerbugt 1 - 0 Esbjerg Horsens 2 - 1 Nykobing Fremad Amager - Vendsyssel Tecnico Univer - Emelec Barcelona SC - Mushuc Runa 9 de Octubre - Del Valle Univ Catolica - Cuenca LDU Quito - Guayaquil City Orense - Macara fc Olmedo - Aucas Delfin - Manta fc St. Mirren 3 - 2 Aberdeen Basel - Zurich Grasshoppers - Sion Luzern 2 - 3 FC Lugano Arsenal - Tottenham Southampton 0 - 1 Wolverhampton Toluca - Atletico San Luis Club America 0 - 0 CD Guadalajara Atlas 2 - 0 Leon Tigres 0 - 0 UNAM Uni_San Martin - Cesar Vallejo Gas Ayacucho - Alianza Atletico Alianza Univ - Universitario Cienciano - UTC Cajamarca Academia Cantol - Binacional Alianza Lima - Melgar D.Municipal - Sport Huancayo Sport Boys - Cusco FC Boavista - Estoril Tondela - Famalicao Portimonense - Vizela fc Santa Clara - Braga Erzurum BŞB - Adanaspor Bandırmaspor 2 - 1 Altınordu Bursaspor - MKE Ankaragücü İstanbulspor 1 - 0 Balıkesirspor Gençlerbirliği - Boluspor Denizlispor - Samsunspor Menemenspor 1 - 1 Eyüpspor Ümraniyespor - Manisaspor Molde - Viking Bodo Glimt - Valerenga Brann - Kristiansund BK Rosenborg - Mjondalen Haugesund - Odd Grenland Sandefjord - Stabaek Atletico Nacional 1 - 1 Deportivo Pasto Club Santa - Envigado Jaguares Cordoba - Millonarios America de Cali - Pereira Patriotas Boyaca - Deportes Tolima Atletico Huila - La Equidad Aguilas Doradas 1 - 2 Atletico Junior Bucaramanga 2 - 1 America de Cali Quindio - Medellin Once Caldas - Alianza Petrolera CD Melipilla - Audax Itali Union Calera - O Higgins Union Espanola - La Serena Nublense - Santiago Wander Universidad Chile - Colo Colo CD Everton 0 - 0 Curico Unido Cobresal - Antofagasta Club Regatas 1 - 2 Avai New England 2 - 1 Orlando City Columbus 2 - 1 Montreal Impact Colorado 0 - 0 Toronto Minnesota Utd 2 - 0 Houston Dynamo New York City 0 - 1 New York City Coritiba 1 - 0 Guarani SJ Earthquakes 2 - 0 Los Angeles Vancouver 1 - 0 FC Dallas Timbers 6 - 1 Salt Lake Consadole Sapporo 0 - 2 Sanfrecce Hiroshima Fagiano Okayama 1 - 1 Blaublitz Akita Cerezo Osaka 1 - 2 Kashima Antlers Tokyo Verdy 0 - 1 Machida Nagoya Grampus 1 - 0 Oita Trinita Kawasaki Frontale 2 - 1 Shonan Bellmare Aus.Wien II 0 - 1 Lafnitz Grazer 3 - 1 Wacker Innsbruck Mugunghwa fc 0 - 0 Jeonnam Drag Gamba Osaka 2 - 1 Kashiwa Reysol LKS Nieciecza 3 - 1 Gornik Zabrze Podbeskidzie 2 - 0 Resovia Rzeszow Ostersund 2 - 1 Helsingborg Dinamo Moscow 2 - 0 Rubin Kazan FC Minaj 1 - 2 FC Lviv Saint Gilloise 1 - 2 Royal Antwerp Perugia 1 - 1 Alessandria Kisvarda 2 - 1 Debrecen Hartberg 3 - 4 Austria Wien Lask Linz 3 - 1 FC Admira Farul Constanta 2 - 1 Dacia Mioveni Mjallby 4 - 0 Elfsborg Ostersund 0 - 3 Djurgarden Trelleborg 2 - 3 Varnamo IK Start 2 - 6 Fredrikstad Stomil Olsztyn 3 - 0 Miedz Legnica Slask Wroclaw 3 - 1 Plock Asteras 0 - 2 Olympiakos Panathinaikos 5 - 1 Volos Nfc Rostov - Akhmat Grozny Virton - Kmsk Deinze AA Gent - Cercle Brugge Baumit Jablonec - Slovan Liberec Mlada Boleslav - Slovacko Teplice - Sigma Olomouc Raith Rovers - Partick Thistle Celtic - Dundee Utd Hibernian - St. Johnstone Dnipro1 - Zorya Lugansk Parma - Pisa Rapid Vienna - Sturm Graz Gorica - HNK Rijeka Ferencvaros - Ujpest FC Botoşani - CS Craiova DAC Dunajska - Spartak Trnava Lamia - Panaitolikos Hjk - Inter Turku KuPS Kuopio - Hıfk Helsinki Marieham - KooTeePee Oulu - Haka SJK Seinajoki - Lahti Tampe Ilves - Honka Hacken - Hammarby Norrkoping - Varbergs Wisla Krakow - Pogon Szczecin Hamarkamera - Jerv FC Sandecja Nowy - Lodzki KS Krasnodar - FC Sochi KV Oostende - Anderlecht Desna - Metalist Kharkiv Chicago Fire - Nashville SC Slavia Prague - Hradec Kralove Hajduk Split - Lokomotiva PAOK - AEK R.Mouscron - Westerlo Uta Arad - CFR Cluj Vicenza - Cremonese Ternana - SPAL Charleroi - KV Mechelen Genk - RFC Seraing Cruzeiro - CSA Alagoano San Jose 1 - 2 Blooming Sud America 0 - 2 CD Nacional Nac-Asuncion 1 - 1 12 Octubre Guayaquil City 0 - 1 9 de Octubre DC United 4 - 2 Cincinnati Cerro Porteno 0 - 1 Sportivo Luque Manta fc 2 - 2 LDU Quito Matsumoto Yamaga 2 - 1 Giravanz Kitaky Mito Hollyhock 2 - 1 Zweigen Kanaza Smorgon 0 - 5 Dinamo Minsk Progreso - CS Cerrito BGU Minsk - Vitebsk Atletico Fenix - Torque fc Cesar Vallejo - D.Municipal Soligorsk - Neman Grodno Melgar - Sport Boys Boston River - CA Penarol Nacional Potosi - Real Potosi Cuenca - Olmedo Sport Huancayo - Universitario LFC Montevideo - Rentistas

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
TSL Türkiye Süper Ligi
Türkiye Süper Ligi - 24.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
06.02 - Karagümrükspor Yeni Malatyaspor - - - - - - - -
06.02 - Alanyaspor Galatasaray - - - - - - - -
06.02 - Beşiktaş Antalyaspor - - - - - - - -
06.02 - Çaykur Rizespor Adanademirspor - - - - - - - -
06.02 - Fenerbahçe İst-Başakşehir - - - - - - - -
06.02 - Gazişehir Antep Sivasspor - - - - - - - -
06.02 - Göztepe Altay - - - - - - - -
06.02 - Kayserispor Hatayspor - - - - - - - -
06.02 - Konyaspor Giresunspor - - - - - - - -
06.02 - Trabzonspor Kasımpaşaspor - - - - - - - -
Türkiye Süper Ligi - 25.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
13.02 - Antalyaspor Karagümrükspor - - - - - - - -
13.02 - Adanademirspor Beşiktaş - - - - - - - -
13.02 - Altay Çaykur Rizespor - - - - - - - -
13.02 - İst-Başakşehir Gazişehir Antep - - - - - - - -
13.02 - Galatasaray Kayserispor - - - - - - - -
13.02 - Giresunspor Fenerbahçe - - - - - - - -
13.02 - Hatayspor Göztepe - - - - - - - -
13.02 - Kasımpaşaspor Alanyaspor - - - - - - - -
13.02 - Sivasspor Yeni Malatyaspor - - - - - - - -
13.02 - Trabzonspor Konyaspor - - - - - - - -
Türkiye Süper Ligi - 26.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
20.02 - Karagümrükspor Sivasspor - - - - - - - -
20.02 - Alanyaspor Trabzonspor - - - - - - - -
20.02 - Beşiktaş Altay - - - - - - - -
20.02 - Çaykur Rizespor İst-Başakşehir - - - - - - - -
20.02 - Fenerbahçe Hatayspor - - - - - - - -
20.02 - Gazişehir Antep Adanademirspor - - - - - - - -
20.02 - Göztepe Galatasaray - - - - - - - -
20.02 - Kayserispor Giresunspor - - - - - - - -
20.02 - Konyaspor Kasımpaşaspor - - - - - - - -
20.02 - Yeni Malatyaspor Antalyaspor - - - - - - - -
Türkiye Süper Ligi - 27.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
27.02 - İst-Başakşehir Karagümrükspor - - - - - - - -
27.02 - Adanademirspor Antalyaspor - - - - - - - -
27.02 - Alanyaspor Konyaspor - - - - - - - -
27.02 - Altay Gazişehir Antep - - - - - - - -
27.02 - Galatasaray Çaykur Rizespor - - - - - - - -
27.02 - Giresunspor Göztepe - - - - - - - -
27.02 - Hatayspor Yeni Malatyaspor - - - - - - - -
27.02 - Kasımpaşaspor Fenerbahçe - - - - - - - -
27.02 - Sivasspor Beşiktaş - - - - - - - -
27.02 - Trabzonspor Kayserispor - - - - - - - -
İddaa

lig fikstürü

Ülke Fikstürü Sayfamızda Ülke Fikstürü Sayfamızda

iddaa Fikstür sayfamızda o sezon oynanan tüm karşılaşmaların fikstürünü ay olarak seçtiğinizde açılan sayfamızda o ay'a ait karşılaşmaları haftalar halinde ve o ülkedeki alt ligleri puan tablosunu tek sayfada görebilirsiniz.



Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Spor Haberleri İddaa Sonuçları